Konkursy
Licealistki z Pasłęka wśród wyróżnionych w Konkursie KreaTYwnego Pisania
We wtorek, 27 maja, w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Konkursu KreaTYwnego Pisania. Organizatorem wydarzenia był Instytut Pedagogiczno-Językowy ANS w Elblągu. Celem projektu było nie tylko doskonalenie warsztatu pisarskiego, lecz także zachęcenie młodych ludzi do wyrażania własnych opinii, rozwijania zdolności dziennikarskich oraz kreatywnego podejścia do tworzenia tekstów.
Siedem medali dla Zespołu Szkół w Pasłęku na Elbląskiej Licealiadzie w Lekkiej Atletyce
W poniedziałek, 26 maja, odbyła się Elbląska Licealiada w Lekkiej Atletyce. Uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku zaprezentowali się znakomicie, zdobywając łącznie siedem medali.
Szkolny Konkurs „Wiedzy o Uzależnieniach”
29 kwietnia 2025 roku, w naszej szkole odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu „Wiedzy o Uzależnieniach”. W wydarzeniu wzięło udział 77 uczniów klas pierwszych liceum, technikum oraz szkoły branżowej.
Sukces uczniów Zespołu Szkół w Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Operacja: Szkolna Misja Historyczna- Wilczy Szaniec”
W czwartek, 15 maja 2025 r., trójka uczniów Liceum Ogólnokształcącego wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Operacja: Szkolna Misja Historyczna – Wilczy Szaniec” w Gierłoży.
Uczennice Zespołu Szkół w Pasłęku w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Młode talenty na scenie – XXI Powiatowy Konkurs Piosenki Obcej w Pasłęku
4 kwietnia 2025 roku aula Zespołu Szkół w Pasłęku po raz kolejny wypełniła się muzyką. Wszystko za sprawą XXI edycji Powiatowego Konkursu Piosenki Obcej– wydarzenia, które od lat gromadzi młodych pasjonatów śpiewania z regionu.
Muzyczną rywalizację poprowadzili Weronika Czebanik i Jakub Soroka, a uroczystego otwarcia konkursu dokonała dyrektor Zespołu Szkół w Pasłęku– pani Joanna Majewska.
Wyniki szkolnego konkursu z języka polskiego: „Czas, miłość i poezja – śladami Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej”
W ubiegły piątek 85 uczniów Zespołu Szkół wzięło udział w konkursie poświęconym Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej – jednej z najwybitniejszych polskich poetek XX wieku.
Uczniowie Zespołu Szkół na Turnieju Szkół w Rummikub
W piątek, 28 marca, w Nowym Dworze Gdańskim odbył się II Turniej Szkół w Rummikub. W rozgrywkach wzięło udział 65 uczestników, reprezentujących zarówno szkoły podstawowe, jak i ponadpodstawowe.
Strona: 1/10
- Strona 1
- Strona 2
- Strona 3
- Następna strona
- Ostatnia strona
Liceum Ogólnokształcące
Technikum
Branżowa Szkoła